www.malovani-praha.comNatěračské práce

Teprve dokonalým nátěrem je konstrukce dokonalá

Nikdo nestojí o nátěr střechy nebo konstrukce, na které by byly vidět potůčky stékající barvy. Každý, nebo téměř každý chlap zkoušel někdy něco natřít, pokud neměl mimořádný dar pro natírání, určitě se s tímto problémem setkal. Také naši natěrači a lakýrníci kdysi takto začínali. Natěračské práce vyžadují nejen znalosti jak třeba udělat nátěr střechy ale i grif, který každý natěrač a lakýrník získá praxí. Tyto znalosti a praxe jsou vám k dispozici, abyste se nemuseli zlobit s tím, že se vám nepodařilo něco správně natřít.

Tak jako každý obor mění se i svět barev, lazur, olejů a nátěrových hmot. Objevují se nové materiály, které nejenom dávají natřené ploše nový vzhled, ale i konzervují materiál, aby déle vydržel. To platí pro kovové i dřevěné konstrukce, ovšem za předpokladu, že se dodrží správný pracovní postup. Obraťte se s důvěrou na nás a ušetříte čas studováním návodů, cestováním hobby marketů a natíráním.

Natěračské práce

Nátěry střech – okapů, svodů, včetně vyčištění okapů (když už tam budeme, tak to uděláme, zároveň tak zkontrolujeme stav okapů, zda nejsou zkorodované).
Nátěry ocelových konstrukcí – nátěry zábradlí, garáží, plechových vrat, konstrukcí skleníků, průmyslových konstrukcí.
Nátěry radiátorů – rozvodů topení (na trubkových konstrukcích obzvláště ráda stéká barva).
Nátěry plotů – nátěry dřevěných plotů lazurami i barvami.
Nátěry pergol – moření i lazurování dřeva včetně přebroušení starých povrchů.
Nátěry teras – dvakrát ročně natřeme vaši terasu kvalitními oleji tak, tak aby vám dlouho sloužila.
Nátěry zahradních chatek a chalup.
Lakování dřeva a oceli bezbarvými a UV laky včetně přebroušení povrchu.

Speciální nátěry

Nátěry proti plísním – ochrana objektů speciálními nátěry proti vzniku plísní.
Hydroizolační nátěry – ochrana především sklepních a přízemních prostor proti prosakování a vzlínání vlhkosti případně zateklé vodě.
Protipožární nátěry – speciální nátěry pro ochranu konstrukcí proti vzniku požáru.

Natřená střecha, konstrukce nebo plot je naše vizitka. Věřte, že odvedeme kvalitní a pečlivou práci. Jinak by nás to netěšilo.