www.malovani-praha.comJak to u nás probíhá

Jak to u nás probíhá

Každý vymalovaný byt i kancelář je vizitkou naší práce stejně jako každý nátěr střechy nebo konstrukce. 
Dáváme si záležet na kvalitní a pečlivé práci, ale i na tom, aby celkový náš servis minimalizoval vaše časové zatížení. Proto jsme časově flexibilní. Naše malířské práce začínají již poradenstvím o vizuálních stylech (nyní zdarma), přípravou pokojů nebo kanceláří a končí kompletním úklidem po malování.  

 • illustration

  1. Prohlídka

  Pro náš první kontakt se vždy domluvíme na setkání formou obhlídky prostor, které jsou předmětem výmalby. Na místě se domluvíme jakým způsobem bude výmalba prostorů probíhat, co vše pro Vás můžeme zařídit, v neposlední řadě na termínu realizace a předběžné ceně za výmalbu. Naše zaměření je výmalba bytů  a domů v Praze a blízkém okolí.

 • illustration

  2. Cenová nabídka

  Dle předem domluveného rozsahu a proběhlé prohlídky Vám buď přímo na místě obhlídky nabídneme možnosti realizace včetně cenového návrhu nebo v případě větších prostorů připravujeme cenovou nabídku na kompletní realizaci výmalby, tak aby Vaše časové zatížení bylo co možno nejnižší.

 • illustration

  3. Příprava prostoru

  V zápětí po vzájemné domluvě na ceně a termínu realizace, začneme samotnou realizací. V první řadě dbáme na preciznost, proto vždy prostor velmi pečlivě připravíme, zakryjeme těžko manipulovatelné předměty, zalepíme veškeré funkční a pohledové okraje a hrany, ochráníme Vaši podlahu před zbytečným znečištěním a připravíme tak celkový prostor na samotnou výmalbu.

 • illustration

  4. Výmalba/nátěry

  V rámci samotné výmalby vždy dbáme na perfektní ruční zpracování, k výmalbě tedy používáme výhradně štetce bez válečkového řešení. Tento postup a metodika Vám zajistí dostatečné krytí nového nátěru a především finanční úsporu na spotřebním materiálu oproti řešení výmalby formou např. válečku.

 • illustration

  5. Úklid

  Po dokončení samotné výmalby začíná další neméně duležitá část našeho procesu, což je právě úklid vymlovaných prostor, odstranění původního krytí vašeho interiéru a čištění případných nedostatků krytí, které při různých typech prostor a výmalby mohou nastat. 

 • illustration

  6. Předání prostoru

  Naším cílem je předání prostorů v původním rozložení a s novou výmalbou včetně pečlivého úklidu. Velmi často provádíme výmalbu bytů či kanceláři bez Vaší přítomnosti a s plnou důverou například během Vaší dovolené nebo pracovních cest, tak abychom co možno nejefektivněji využivali váš čas